אנונו רפי

ניהול ופיקוח בניה

חברה מקצועית לפיקוח בנייה

לכל פרויקט הנדסי שעתיד להבנות חייב להיות מפקח בניה אחראי אשר ייקח על עצמו את האחריות להוביל את הפרויקט לנהל את כלל תחומי הפרויקט מראשיתו ועד סופו ולהעמיד את התוצר הסופי באיכות הגבוהה ביותר ותוך זמן קצוב. זו בדיוק העבודה שאותה מבצעות חברות פיקוח בניה שלוקחות על עצמן לנהל פרויקטים הנדסיים שונים בכל רחבי הארץ. פרויקטים הכוללים תכנון והקמת כבישים או דרכים בתחום ההנדסה האזרחית, תכנון ובניה באתרי הבניה השונים וכן גם, ניהול של בניה פרטית, מסחרית ותעשייתית.

אילו תפקידים מבצע מפקח בניה?

ניהול ופיקוח בניה מצריך עבודה קפדנית ותשומת לב מרבית שכן, פיקוח בניה פרטית דורש התייחסות הן לתכנון בניית הפרויקט כולו, תכנון וחישוב הפן הכלכלי של הפרויקט, גיוס קבלנים אחראיים שיבצעו את העבודה הפיזית וכן גם, הזמנת חומרים איכותיים והתנהלות מול כל האישורים הרלוונטיים של הרשויות השונות שחייבים לקבל אותם אחרת הפרויקט אינו יאושר לשימוש.

נראה בכל זאת כי למפקח בניה ישנו תפקיד רב ומשמעותי ביותר בכל פרויקט שעתיד להיבנות ולכן, רק חברות מנוסות עם הניסיון והידע הדרוש לוקחות על עצמן להתנהל מול פרויקטים בסדר גודל עצום.

אנחנו בחברת רפי אנונו – הנדסת מבנים בע"מ, מתחייבים לתוצאות מרשימות ואיכותיות ביותר שיבטיחו עבורכם בניה מקצועית לפרויקט שלכם.

ניהול ופיקוח בניה

ניהול ופיקוח בניה מבחינת לוחות זמנים

בכל פרויקט בניה ישנם שני דברים חשובים שחייבים להתקיים, והם: בטחון העובדים שלכם ולצד זאת, עמידה מדויקת בלוחות הזמנים שחייבים להתקיים אחרת הפרויקט שלכם עתיד להפסיד סכומי כסף גדולים, ועל כן, כל חברה לניהול ופיקוח בניה מתכננת את מועד סיום הפרויקט הריאלי ביותר עבורה ואם חלילה קיימת בעיה בתקציבי הפרויקט ובתיאום סיום הפרויקט מבחינת המשקיעים השונים – הרי שהנושאים הללו מדוברים מראש ונקבעים במועדים ההתחלתיים בכדי שבמהלך הפרויקט עצמו לא יתרחשו הפתעות.

אבל המציאות לא תמיד באה לקראתנו ובטח שלא לקראת מנהלי הפרויקטים ודברים שונים ובלתי צפויים יכולים לשבש את מועדי הזמנים וגם לכך חשוב להיערך ולאתר את הקבלנים האיכותיים ביותר שיוכלו לעבוד איתכם במהירות ובמקצועיות ולבצע יחד איתכם את כל העבודה בהתאם.

השגת כל האישורים הדרושים לסיום פרויקט הבניה

אומרים שאחד הדברים הקשים אותם עוברים חברות פיקוח בניה הם, השגת כל האישורים הדרושים בכדי לאשר את גמר הפרויקט. דווקא השלבים הסופיים של הפרויקט הם המכריעים ביותר מכל שלבי הפרויקט, ובכדי לסיים את הפרויקט בצורה הסופית ולקבל את האישורים הדרושים על פי חוק – חייבים לעמוד בכל הסטנדרטים המחמירים ביותר.

הליך קבלת טופס 4 המעיד על סיום הבניה ותקינותה לפני חיבור הבניין לתשתיות השונות הוא השלב הקריטי ביותר בכל תהליך הבניה, כי אם חלילה יהיו ליקויים בבנייה שלכם, אז עד שאותם הליקויים לא יתוקנו, הבניין לא יוכל לקבל טופס 4 מהרשות המקומית, מה שאומר שהוא לא יוכל להיות מחובר לתשתיות השונות ולכן, הוא גם לא יאוכלס.

זאת בדיוק הסיבה שמפקח בניה חייב להיות בעל הניסיון הדרוש בכדי לתכנן ולנהל פרויקט בניה שיביא לתוצאה האיכותית ביותר והסופית.

ניהול ופיקוח בניה

החברה שתנהל עבורכם את מערך הבניה

אנחנו בחברת רפי אנונו – הנדסת מבנים, מתמחים בבניה אזרחית לכל סוגיה ובעלי צוות מהנדסי קונסטרוקציה מובילים ומומחים שכבר לקחו חלק בפרויקטים מובילים ונבחרים בכל רחבי הארץ. שנים רבות של ניסיון הביאו אותנו ליכולות ניהול ופיקוח בניה בצורה המקצועית והאחראית ביותר שתבטיח עבורכם קבלת כל האישורים הדרושים מטעם הרשויות המקומיות שיאפשרו לבניין שלכם להכניס דיירים חדשים ולחבר את הבניין לכל התשתיות הדרושות.

השאירו את הפרטים שלכם באתר שלנו ואנחנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן