אנונו רפי

מהנדס בניין - לפי אילו קריטריונים לבחור?

מהנדס בניין

אם הנכם מתכננים לחדש את נראות הבניין שלכם או שאתם מחפשים מהנדס קונסטרוקטור לפרויקטים מיוחדים שמצריכים מערך בנייה ייחודי ותכנון מדויק וקפדני, חשוב שתדעו איך נכון לבחור מהנדס בניין ועל פי אילו קריטריונים בוחרים חברת הנדסת מבנים בישראל

אך לפני שנשתף אתכם בכל הדרכים לבחירת מהנדס בניין איכותי, כדאי שנבין לאילו פרויקטים אנשים או חברות זקוקים לקונסטרוקטור מוסמך.

hands-engineer-working-blueprint-construction-concept-engineering-tools-vintage-tone-retro-filter-effect-soft-focus-selective-focus (1) מהנדס בניין מאמר

מי מחפש מהנדס בניין?

ככלל, בתי עסק שונים, חברות וארגונים, ובעצם כל מי שמעוניין לתכנן בנייה או להרחיב את הבנייה במבנה קיים. אלו יכולים להיות דיירי בניין המעוניינים לרווח את ביתם הפרטי או מפעלים ותעשיות שמחפשות את האפשרות להרחיב את המבנה שלהם ולהוסיף עבורו חלק נוסף. אלו יכולות להיות גם חברות שמחפשות אחר מהנדסי מבנים מוסמכים שינהלו פרויקטים לשכונות חדשות המתוכננות להיבנות, או פרויקטים ייחודיים לפיתוח ערים שמצריכים מערך קונסטרוקטורים ומהנדסי בניין מקצועיים ביותר.

לכל מקום שלא תפנו היום בישראל, נעשית או מתבצעת בנייה – ולא משנה אם מדובר בבנייה קיימת שצריך לתכנן עבורה מערך מבנה צמוד או בנייה חדשה, בכל המצבים אתם תזדקקו למהנדס בניין מוסמך וחברת קונסטרוקציה אמינה שיעזרו לכם להשיג את התוצאה האיכותית והבטוחה ביותר.

איך לבחור מהנדס בניין?

שירותיו של מהנדס בניין מגיעים כחלק מחברת בנייה שתהיה אחראית לביצוע ובנייה של המבנה. כמובן שיכול להיות שמדובר רק בשירותי ייעוץ בנייה, שגם בהם מהנדס הבניין ייקח חלק חשוב בתכנונו.  אז, מהם הקריטריונים?

מקצועיות וניסיון

כשתבחרו מהנדס בניין לפרויקט שלכם, כמובן שזה חייב להיות אדם או חברה מקצועית ורצוי שיהיה לה ניסיון רב ועשיר בבנייה וחיזוק מבנים או חידושם. אין ספק שהמקצועיות מגיעה עם הניסיון הרב, ולכן חשוב לוודא כי חברת הנדסת המבנים שתבחרו להוביל את הפרוייקט שלכם יהיו בעלי ניסיון רב שנים בתחומי הבניה בכדי להבטיח לכם את השקט הנפשי שאתם מקבלים את השירות המקצועי והמתאים ביותר. זאת ועוד, מהנדסי בניין מקצועיים גם יוודאו שרמת הבטיחות הדרושה לפי חוק נשמרת. בנוסף, אלו גם ישמרו על עמידה קפדנית בלוחות הזמנים.

אמינות

 אמינות חשובה בכל שירות ובכל בית עסק שאתם תבחרו לעבוד מולו. אמינותו של מהנדס הבניין, תבטיח שקט ורוגע תוך כדי שמירה על בניה איכותית ומקצועית, ואתם תוכלו לוודא שאכן מערך הבנייה יבנה בזמן המתוכנן שמהנדס הבניין הקציב. כמובן שתמיד יכולים להיות שינויים לא צפויים, אבל חשוב לוודא שאתם עובדים מול חברה אמינה שיכולה בוודאות להתחייב לכלל שירותיה.

תיק עבודות נרחב

תיק העבודות מעיד על הניסיון של כל חברה או מהנדס בניין מוסמך. אם למהנדס הבניין או חברת הבנייה אין את האפשרות לספק תיק עבודואודות העבודות שהחברה לקחה בהם חלק – ראו זאת בתור נורת אזהרה. אין ספק שקיימים חברות שמרוב ההכרה בהן, כבר לא צריכות לספק ללקוחות תיקי עבודות, אבל לצורך הבטחה בבחירה נכונה של מהנדס הבניין, אל תחששו לשאול אודות הפרויקטים שהוציאה לפועל חברת הנדסת המבנים. כי הרי  – תיק עבודות עב כרס יעיד על ניסיון והצלחתו של הפרויקט הסופי שלכם.

המלצות

 אין ספק שחשוב לקבל המלצות על מהנדס בניין . אבל בכל זאת, הקפידו לוודא שבחרתם בחברה האמינה והמקצועית ביותר עם הניסיון הדרוש והמתאים בשוק הקיים. המלצות הן דבר חשוב, אבל תמיד יישארו בגדר המלצות בלבד, והרי שתיק עבודות רחב ומרשים – בהחלט יעשה את העבודה הדרושה. את התגובות על החברה אתם תוכלו למצוא בגוגל או ברשתות החברתיות השונות, בהן האנשים מקפידים להשאיר את ההמלצות אודות השירות שהם קיבלו ממהנדס הקונסטרוקציה.

מהנדס בניין מאמר standing-industrial-engineers-blue-vests-helmets (1)

מהנדס בניין מוסמך – רפי אנונו

אם אתם מחפשים חברה להנדסת מבנים, תכנון ופיקוח ניהול פרויקטים מורכבים, הרי שחברתנו תספק עבורכם את השירות הנחוץ ביותר בכל הקשור לבניית מבנים ותיכנונם. עם צוות מקצועי של מהנדסי בניין נבחרים, אין ספק שהחברה של רפי אנונו הפכה לטופ שקיים בשוק הישראלי.

אנחנו נסייע לכם בכל סוגי המבנים שאתם תרצו לבנות או לחדש:

דילוג לתוכן