אנונו רפי

מהנדסים - הכירו את רפי אנונו הנדסת מבנים בע"מ

מהנדסים

ברגע שישנו מכרז לפרויקט בניה רחב היקף, מה שיכריע בסופו של דבר את מהירות השלמת הפרויקט ומידת איכותו הנם המהנדסים שאחראים עליו. חברות הבניה אשר ייקחו חלק בפרויקט בניה שכזה. 

אנחנו בחברת רפי אנונו הנדסת מבנים בע"מ, אחראים על תכנון, פיקוח וניהול פרויקטים של קונסטרוקציה ובניה מתקדמת. ניהול הפרויקטים שלנו מסתמך על מהנדס קונסטרוקטור ראשי שאחראי לנהל את פרויקט הבניה מראשיתו ועד סופו ואנחנו גם מוציאים אישור קונסטרוקטור המחויב על פי חוק.

מהנדסים מאמר helmet-blueprints (1)

שירותי חברה מקצועית להנדסת מבנים – עד כמה חשובים?

התפקיד המרכזי של חברת הנדסת מבנים יהיה לפקח ולנהל את כל מערך הבניה. מה שכולל בתוכו:

  • ניהול לוחות זמנים ותקציב,
  • גיוס וניהול קבלני בנייה
  • פיקוח על ביצוע עבודת הבנייה באתר.
  • רכישת חומרי בנייה
  • ועוד

ברגע שבוחרים חברת מהנדסי בניין מקצועית וותיקה חשוב לוודא כי לחברה יש את הניסיון הניהולי הדרוש בכדי להתמודד עם פרויקט בניה בסדר גודל שכזה. קיימות מאות חברות בניה בשוק הישראלי ומרביתן אף מציגות את עצמן כחברות מקצועיות שמתנהלות שנים בתחום. עם זאת, לא כל חברה יכולה לנהל ולתכנן מערך בניה של מספר מבנים ברצף, שלא נדבר אפילו על שכונות שלמות או אזורי תעשיה ענקיים. אלו, מצריכים ידע פרקטי וניהולי רב בכדי לעמוד בלוחות הזמנים ולהשלים את הפרויקט בזמן ועל הצד הטוב ביותר. 

מתי ולמה כדאי לשכור חברת מהנדסים?

כמעט כל פרויקט בנייה ידרוש מהנדס בניין במקום, וככל שפרויקט יהיה מורכב יותר, כך בטוח תזדקקו לאחד. מלבד הערכת תוכניות ובדיקת תקינות מבנית, מהנדסים ימלאו פונקציות נוספות בהתאם לצרכים של פרויקטים שונים.

מהנדסים מאמר construction-worker-truss-installation (1)

רפי אנונו – מהנדס קונסטרוקטור לפרויקט בנייה שלכם!

אנחנו בחברת רפי אנונו הנדסת מבנים בע"מ, גאים להציע לכם שירות בתחום תכנון, פיקוח וניהול פרויקטים בכל הסוגים ודרגות הקושי. חברנו מתמחה בהובלת פרויקטים בתחום הבניה בעזרת הצוות מהנדסים המוסמכים שלנו שיעניקו לכם אישור קונסטרוקטור בסיום הפרויקט. צרו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן