אנונו רפי

חיזוק מבנים ישנים

חיזוק מבנים ישנים

ודאי לרבים מכם יצא לשמוע על נזקים עצומים שחווים המבנים השונים בכל רחבי מדינת ישראל, ואין זו בשורה חדשה, כי הרי שבמדינה שלנו קיימים בתים ישנים רבים ואנחנו גם ממוקמים על קו הבקע סורי-אפריקני, כך שבאופן קבוע אנחנו חווים רעידות בעוצמה נמוכה שלאט לאט גורמות לבניינים שלנו לאבד מיציבותם וחוזקתם. אבל אל דאגה, יש לכך פתרון – חיזוק מבנים ישנים

חברתנו מספקת מערך שירותים מקצועיים לחיזוק ושיקום מבנים מכל הסוגים בכל רחבי הארץ, ואם תהיתם מדוע כל כך חשוב לחזק ולשקם את המבנה הקיים, הרי שבמיוחד עבורכם ריכזנו את כל האינפורמציה הרחבה שתספק לכם את הסיבות הנכונות לצורכי שיקום וטיפוח המבנים.

חיוזק מבנים ישנים מאמר - abandoned-industrial-dark-room-with-cracked-floor (1)

מדוע חשוב לשקם מבנים בישראל?

כמו שכבר ציינו, מדינת ישראל היא אומנם מדינה חדשה – אבל, בראשית ימיה, נבנו בישראל בתים רבים באופן לא מקצועי במיוחד, ועוד על עמודים – מה שמהווה בעיה רצינית ביותר להגנה בפני רעידות האדמה המתרחשות מדי פעם בישראל (גם אם מדובר ברעידות זעירות שאינן מורגשות כלל). בעצם, רעידות קטנות, יתרמו לחוסר היציבות של הבית שלכם ולאט לאט אתם תראה סדקים נוספים, התקלפויות הקירות ועוד. 

מה קורה כשלא מחזקים מבנה?

התשובה לכך היא פשוטה: אם לא תדאגו לתחזק את המבנה – בסופו של דבר המבנה עלול להתפרק, מה שיכול להיות מאוד מסוכן לאנשים ולרכוש הנמצאים בתוך המבנה.

בצער רב, מבנים ספורים בישראל ובכל רחבי העולם, קורסים בכל יום – וכל זאת עקב רשלנות של בעלי הבית, שלא טורחים לדאוג למצבו של המבנה. כל מבנה בישראל, שמלאו לו 30 שנה ויותר, חייב לבצע בידוק קפדני אודות יציבותו ובדיקת פתרונות תחזוקה ושיקום. אם חשוב לכם שהמבנה שלכם ישרוד שנים רבות, הרי שאתם חייבים לדאוג לו!

חיזוק מבנים ישנים old-wood-painted-window-abandoned-building (1)

שיקום מבנה ועיצובו מחדש

אנחנו בחברת רפי אנונו – הנדסת מבנים בע"מ, מציעים עבורכם תכנון ופיקוח פרויקטים חדשים ומורכבים שמצריכים מערך קפדני לתחזוק הבניין והמבנה הקיים וכן גם מסייעים בצורכי שיקום המבנים הישנים ומבנים שרוצים לבטח את עצמם מפני רעידות אדמה. עם צוות מקצועי ועשרות אלפי פרויקטים שכבר לקחנו בהם חלק – אין ספק שחברת רפי אנונו – הנדסת מבנים בע"מ, היא החברה שתעזור לכם להשיג את השקט הנפשי בכל הקשור לחידושו של מבנה ישן, שאתם חוששים שעלול לקרות לו משהו בעוד מספר שנים בודדות. צוות המהנדסים המוסמכים שלנו ידאגו לתכנן עבורכם תוכנית עבודה מדויקת ביותר שתבטיח את יציבותו של כל בניין.

דילוג לתוכן