אנונו רפי

חברת בנייה בצפון

חברות בניה בצפון

חברת בנייה בצפון עוסקת ב –

החברה מספקת שירותים מקיפים החל מהובלת הליכים פרוצדורליים, לרבות בדיקה מול הרשויות מקומיות לגביי מאפייני הפרויקט המיוחדים לו להשגת האישורים הרלוונטיים בזמן הקצר ביותר ועוד.

חברת בניה בצפון מאמר female-architect-making-3d-building-models-computer-architect-holding-blueprint (1)

מהי הנדסת מבנים?

הנדסת מבנים הוא תחום הכרחי לכל שלב בתכנון, ניהול והפיקוח של פרויקט בנייה. אם האדריכל הוא בעל המקצוע שמתכנן את מראה הבניין על הנייר והקבלן הוא זה אשר אחראי על הוצאה לפועל של הפרויקט בשטח, הרי שמהנדס בנייה אחראי על קישור בין שני הקצוות הללו והוא זה שאחראי לכך שהפרויקט ירקום עור וגידים בצורה הבטוחה והיעילה ביותר. הוא עושה זאת על ידי תכנון הקונסטרוקציה המתאימה ביותר למבנה בדרך הבטוחה והיעילה ביותר מבחינת:

  • היסודות
  • חומרי הגלם
  • שיטות הבנייה ועוד.

פיקוח וניהול בנייה בצפון

מורכבות העבודה של חברת בנייה באה לידי ביטוי בהבנת כל תנאי הפרויקט מהיסוד, תרתי משמע. הבנת הקרקע עליה ייבנה המבנה, הבנת משך העבודה והעלויות הכרוכות בכך וכו'. יעילות היא שם המשחק עבור כל בעל פרויקט המעוניין למקסם את הרווחים מהפרויקט בין היתר. בחירת חברת הנדסת מבנים בעלת ניסיון רב ויכולת לתת מענה פיקוח וניהול פרויקטי בנייה באופן יעיל יתורגם בהמשך לחיסכון בהוצאות וקיצור הזמנים לבעלי העניין של הפרויקט.

חברת בנייה בצפון מאמר female-architect-making-3d-building-models-computer-architect-holding-blueprint (1)

בנייה מתחדשת - ירוקה ומודולרית

בנייה מודולרית

 הבניה המודולרית היא בנייה המאפשרת לבעל הפרויקט גמישות ויכולת לבנות בצורה מדורגת את הפרויקט, להוסיף בהמשך חלקים למבנה, אגפים, קומות וכדומה. בבנייה מודולרית חכמה ניתן למקסם את השטח והזמן המוקצים לפרויקט ולעבוד לפי תוכנית פעולה בקצב יעיל מבלי לבזבז משאבים. בנייה מודולרית היא בנייה קלה הנעזרת בחלקים מוכנים מראש והרכבת החלקים בהמשך. 

בנייה ירוקה

בניה ירוקה הופכת לשיטת בנייה מובילה בעולם מכיוון שמדינות מבינות היום את הצורך הקיומי להיות ירוקות יותר ולהשתלב בנוף המקומי מבלי לפגוע בו. בנייה ירוקה היא תורה שלמה המכילה אלמנטים מיסודות הבניין והקונסטרוקציה החל מנתיבי איסוף האשפה, פתחי האוורור, אקוסטיקה, הצנרת ועוד. מטרת הבנייה הירוקה להיעזר במשאבי הטבע והאנרגיה בלי לגזול מהם יותר מדי ובלי לפגוע בתוואי השטח, בנוף ובצורכי האדמה.

בישראל קיימים תקני בנייה ירוקה כמו ת"י 5281 לבנייה בת קיימה ודירוג אנרגטי של מבנים (ת"י 5282) וכן תקן לבידוד תרמי (בידוד מחום) ת"י 1045.

לפרטים נוספים צרו קשר או השאירו פרטים למטה ונשמח להיפגש על מנת למצוא התאמה לפרויקט הבנייה שלכם בכל קנה מידה. התרשמו ממגוון הפרויקטים שכבר יצאו לפועל 

דילוג לתוכן