אנונו רפי

הבלוג

חברות בניה בצפון

חברות בניה בצפון

חברות בניה בצפון

התחדשות עירונית היא שם כולל לשורה של שינויים מבניים והנדסיים בקנה מידה עירוני. שכונות שלמות, רחובות ובנייני מגורים עוברים במטרה לשפר את תנאי המגורים והסביבה במקום. בתהליך של התחדשות עירונית בארץ מעורבות חברות בניה בצפון בפרט ובישראל בכלל, רשויות מקומיות, קבלנים, מהנדסים ואנשי מקצוע האחראים על ניהול פרויקטים בבניה, פיקוח ועוד. 

במסגרת ההתחדשות העירונית מוחלט כיצד היא תבוצע. בין אם על ידי:

  • פרויקטי פינוי בינוי – הרס הבניין ובדרך כלל כמה בניינים סמוכים זה לזה ובנייה חדשה על הקרקע שפונתה 
  • פרויקט תמ"א 58  – רק הבניין מחודש. מתווספות קומות, מעליות, מרפסות, שיפוץ הלובי.
חברות בניה בצפון מאמר innovative-architecture-civil-engineering-plan-1.jpg

סוגי בנייה בישראל

בשנים האחרונות ישראל עוברת לבנייה ירוקה, כזאת המתחשבת בסביבה ומתאימה את המבנה לתשתיות על מנת ליצור הן פחות זיהום סביבתי והן חיסכון במשאבים כמו חשמל, מים, ייעול פינוי פסולת ועוד. הבנייה המסורתית המקובלת בישראל היא בנייה של בלוקים בשילוב בטון. קיימות גם בנייה טרומית ובנייה מתועשת. מצד שני, בנייה בעץ כפי שנהוג במדינות שונות בעולם כמעט ולא מתקיימת בישראל כיום. הבנייה בישראל מנסה להיות בנייה מתקדמת ולשלב יסודות של בנייה מודולרית חכמה כאשר בעתיד (ולמעשה כבר היום בחלקים שונים בעולם) ישנה בנייה בעזרת מדפסות תלת ממד ואלמנטים חדשניים, כמו אחת הנעזרת בשילוב בין פלדה וחומרי גלם אחרים ועוד. 

רפי אנונו חברת בניה בצפון

חברת רפי אנונו מספקת מגוון רחב של שירותי הנדסת מבנים החל מ:

חברות בניה בצפון silhouette-engineer-workers-checking-project-building-site-worker-team-construction-site-sunset-evening-time-1.jpg

בנוסף, החברה מספקת פתרונות:

מוזמנים לעבור על מבחר פרויקטים שהחברה ביצעה באתר ולקרוא מאמרים רבים בהם יש מידע שימושי מפורט לגביי:

עוד פוסטים

דילוג לתוכן