אנונו רפי

בלוג רפי אנונו

בנייה מתקדמת – מה היא?

בנייה מתקדמת - מה היא?

בנייה מתקדמת

היום כתבנו עבורכם מאמר אודות בנייה מתקדמת בישראל ובעולם, מדוע היא חשובה? ואיפה ישראל נמצאת ביחס לעולם מבחינת השימוש בשיטות בנייה חדשות ?

מהי בנייה מתקדמת?

המונח 'טכנולוגיית בנייה מתקדמת' מכסה מגוון רחב של טכניקות ופרקטיקות מודרניות הסוקרות את הטרנדים החמים ביותר בתחומים כגון:

בנייה מתקדמת בישראל

גם בישראל קיימים פרויקטים חדשים של בנייה מתקדמת הבוחרים לוותר על הבטון ולעשות שימוש בשלד פלדה שמחליף את בלוק הבטון, מה שיוצר קירות חסכוניים בצריכת אנרגיה. אתם יכולים לחסוך קרוב ל25% בהוצאות החשמל שהייתם רגילים בבית הבנוי מבנייה מתקדמת מאשר זה בשיטה מיושנת יותר.

 

אז למה לא בונים את כל הבתים בבנייה מתקדמת?

 פשוט מאוד – הכל זה עניין של בירוקרטיה ותקציב. הבנייה המודרנית לא בהכרח זולה יותר, ולא תמיד קל להוציא היתרים לבניית בנייה מתקדמת. זאת הסיבה שהרבה קבלנים עדיין ממשיכים להקים בניינים על פי השיטה המיושנת.

למה כדאי לבנות בשיטות בניה מתקדמות?

מדינת ישראל חווה רעידות אדמה זעירות המתרחשות בין אחת לכמה שבועות עד אחת לכמה חודשים. בגלל זה חשוב להבין שאם שיטות הבניה בישראל לא יתקדמו, וחלילה תהיה רעידת אדמה עוצמתית בישראל, הרי שהסיטואציה יכולה להיות מסכנת חיים. 

modern-tower-buildings-skyscrapers-business-district-reflection-cloud-sunny-day-chicago-usa-1.jpg

רפי אנונו הנדסת מבנים בע"מ – בניה מתקדמת

אם אתם מחפשים חברה איכותית ואמינה אשר פועלת על סמך שיטות בניה מתקדמות, הרי שאנחנו בחברת רפי אנונו עורכים פרויקטים מורכבים וקלים כאחד לצורכי בנייה בכל רחבי הארץ.

עוד פוסטים
חברת בניה בצפון
חברת בניה בצפון

חברת בניה בצפון מציעה מגוון רחב של שירותים בתחום הבניה והניהול פרויקטים באזור הצפון. עם עליית הביקוש לבניה חדשה ושיפוצים באזור, חברות בניה בצפון מספקות

קרא עוד »
חברת ניהול פרויקטים בצפון
חברת ניהול פרויקטים בצפון

חברת ניהול פרויקטים בצפון ממלאת תפקיד קריטי בהובלת פרויקטים בבניה באזור הצפון. בעידן המודרני, כאשר פרויקטים בתחום הבניה נעשים מורכבים ודורשים תיאום מקצועי ומוקפד, תפקידן

קרא עוד »
ניהול פרויקטים בבניה בחיפה
ניהול פרויקטים בבניה בחיפה

ניהול פרויקטים בבניה בחיפה הוא תהליך מורכב שדורש מקצועיות, תכנון מדוקדק ויכולת להתמודד עם אתגרים שונים. פרויקטים בבניה, בין אם מדובר בבניה פרטית או מסחרית,

קרא עוד »
דילוג לתוכן